به تارنمای آژانس دانشگاهی ابن ‌سینا خوش آمدید

به تارنمای آژانس دانشگاهی بین المللی ابن سینا (ایران-برزیل)، اولین مرکز مشاوره و اعزام دانشجو جهت ادامه ی تحصیل در دانشگاهها و مراکز آموزش عالی برزیل خوش آمدید.

آژانس ابن سینا ثبت شده در کشور برزیل (agência acadêmica international Ibn-e Sinaبر آن است تا بهترین خدمات را به دانشجویان، پژوهشگران و اندیشمندان ایرانی که قصد ادامه ی تحصیل در مقاطع مختلف دانشگاهی (از کارشناسی تا دکتری) و یا استفاده از فرصت های مطالعاتی و تحقیقاتی (همچون دوره های پسادکتری و یا سایر دوره های علمی-تحقیقاتی) در کشور برزیل را دارند ارائه نماید. کارشناسان ما با استفاده از به روز ترین اطلاعات تحصیل در برزیل، شما را بر اساس نیازتان در کل فرآیند پذیرش و تحصیل، از ابتدا تا انتها یاری خواهند نمود.     Ibn-e Sina international academic agency

هدف ما در درجه ی اول ارائه خدمات شایسته به هموطنان ایرانی است و در این راستا بر آنیم تا با بررسی و ارزیابی دقیق نقطه نظرات متقاضیانی که از طریق آژانس ما اقدام می نمایند بتوانیم خدماتی با کیفیت بالاتر ارائه نمائیم. آژانس ابن سینا بیش از هر چیز خود را متعهد به ارائه اطلاعات درست و واقعی به متقاضیان می داند و تلاش دارد تا پذیرش های تحصیلی خود را از دانشگاه ها و موسسات علمی برزیلی کسب نماید که مورد تایید وزارت علوم و فن آوری جمهوری اسلامی ایران هستند. اراده و تلاش کارشناسان ما بر این است تا حتی الامکان با اخذ بورس های تحصیلی از دولت برزیل، دانشجویان ایرانی متقاضی تحصیل در برزیل را تحت حمایت مالی شایسته ای قرار داده تا بار مالی تحصیل آنها بر دوش خانواده هایشان نباشد. برای شروع فرایند پذیرش خود می توانید از طریق فرم مشاوره با کارشناسان آژآنس تماس حاصل نمایید.